Česky Deutsch Polski English

Online rezervace

Calendar
Calendar

Změnit / zrušit rezervaci

Chcete-li pozměnit nebo zrušit Vaší rezervaci, kontaktujte prosím recepci.

Zabezpečení stránek

Tato stránka je zabezpečená proti ztrátě a zneužití důvěrných informací. Hotel Start využívá systém Secure Socket Layer (SSL) k zašifrování důvěrných informací, jako jsou adresy a čísla kreditních karet, při komunikaci po Internetu. Hotel Start průběžně prověřuje a analyzuje bezpečnost všech svých systémů a serverů tak, aby byla plně zabezpečena úschova informací a dat.

Speciální nabídka:

Sport Mixer

Webkamera Špindlerův Mlýn:

Spindl card

Hotel Start

Hotel Start Špindlerův Mlýn

Rodinný hotel Start se nachází na malebném místě, přímo nad srdcem Špindlerova Mlýna, pouhých 200 metrů chůze od středu města. Hotel Start je plně nekuřácký a nabízí kvalitní a pohodlné ubytování nejen pro milovníky letních a zimních sportů, ale i rodiny s dětmi, pro které se jen 500 metrů od hotelu nachází nově otevřený krytý vodní ráj s tobogánem, wellness zónou a dalšími atrakcemi, bobová dráha s celoročním provozem, lanové centrum, mini-golf a adventure park.

Strategická poloha hotelu Start Vám umožní dojít do centra města (200 metrů), kde se můžete projet výletním vláčkem, půjčit si koloběžky, skákací boty aj.


Více o hotelu Start >>

Možnosti letního vyžití:

Krkonoše zdánlivě nabízí radovánky především pro pěší turisty, ale i vyznavači horských a sjezdových kol najdou své tratě různé délky a obtížnosti. Přímo v centru Špindlerova Mlýnu začíná okruh pro in-line brusle.

V areálu Svatý Petr je postavena dráha pro milovníky sjezdových kol - Bike Park Špindl. Sjezdové tratě jsou určené jak pro zkušené bikery, tak pro začátečníky či rodiče s menšími dětmi, které zvládají dobře jízdu na kole. Nabídka sportovních a volnočasových aktivit je opravdu široká, celkový přehled a více informací najdete zde: